ERBEN E-Bülten

Ocak 2015
İstanbul’un Yeni Sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina!

Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina misafirlerine; sahip olduğu lüks, konfor ve kusursuz hizmet kalitesi ile her alanda yeni bir yaşam stili sunuyor.

Anadolu yakasının yeni sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina, göz kamaştıran mimarisi, ayrıcalıklı outletleri, kusursuz hizmet anlayışıyla  kalite sevenleri beş yıldızlı, Premium şehir oteli konforu ile tanıştırıyor. Marmara Denizi’nin muhteşem deniz manzarası, şehir yaşamı ile iç içe konumu, şık restoranları, SPA ve balo salonları, seçkin dekorasyonu ve dikkat çekici mimarisiyle Kalamış Marina’nın karşısında konumlanıyor.  

Wyndham İstanbul Kalamış Marinanın kapalı otoparkın 1 giriş – 1 çıkış, çıkışta ödeme olarak, sistem montajı yapılmış, çizilen senaryo gereği girişte fiş alarak bariyerin açılmasını gerçekleştiren misafirler, çıkışta almış oldukları fişi okutup, belirlenen tutarı ödeyerek bariyerin açılmasını sağlayacaktır.  

Wyndham İstanbul Kalamış Marinanın inşasını gerçekleştiren Reisler Deri, otopark projesinde Erben Kontrol Sistemlerini tercih etmiştir. Bu özel ve Türkiye için önemli olan projede bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Comfort Hotel’de, Konfor Var.

Mavi Yelken Turizm Esenyurt’ta açmış olduğu yeni ‘’Comfort Hotel’’ projesinde; otopark giriş çıkışında Reflekte bantlı alüminyum bariyer tercih ederken, gece kulübünün ana girişinde de kapı tipi üst arama dedektörünü tercih etmiştir.

Sistem montajı yapıldıktan sonra, devreye alınarak Mavi Yelken ‘’Comfort Hotele’’ ürünler kullanıma hazır olarak teslim edilmiştir. Turizm, konaklama, toplantı ve eğlence için önemli olan bu projede Erben Ailesini seçtikleri için teşekkür ederiz.

Su Deposu Saat Kulesi Oldu!

Kazan belediyesi kentin şehir merkezinde bulunan su deposunu revize ederek ihtişamlı bir saat kulesi haline getirmiştir.
Kazan ilçe meydanına yeni bir görünüm kazandırmakla beraber randevuların yeni adresi, hatıra fotoğrafların yeni yeri olmuştur.  İnşaat işini üstlenen Bilkent Emlak Kule saatlerinde tercihi NACAR olmuştur.  Proje kapsamında 2 metre Çapında 3 Taraflı LED aydınlatmalı kasalı saat kullanılmıştır.
 
Kule ve cephe saatlerinde önemli birçok projeye imza atan ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ, referansları arasına KAZAN  Belediyesini de eklemiştir.

Protokol Yolunda da NACAR Var.

Pursaklar Belediyesi, Osmanlı, Selçuklu ve Türk mimarisi ile tasarladığı projelerle ilçenin hem mimari hem de kültürel yapısına katkı sunmaya devam ediyor.
 
Bu kapsamda yapılan çalışmalar arasında  Şehit Salim Akgül Parkı da yer alıyor, bu proje ile Pursaklar yeni bir görünüm ve prestij kazanıyor. Yapımı tamamlanan Saat Kulesi tarihi dokuya uygun olarak tasarlanırken, parkın yapımını üstlenen Güras & Ekcan İnşaat  Kulenin saatlerinde ise NACAR markasını  tercih etti.
 
130 cm çapında, yuvarlak,3 taraflı, LED aydınlatmadan oluşan kule saatimiz  Protokol yolunun en prestijli projeleri arasında yerini aldı.
 
Kule ve cephe saatlerinde önemli birçok projeye imza atan ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ, referansları arasına PURSAKLAR Belediyesini de eklemiştir.

Ersey Makina

Tasarımdan gerçeğe sloganıyla deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle onlarca tesisin çözüm ortağı olma yolunda, ilerleyen ERSEY MAKİNE markası deneyim ile özdeşleşmiş olup, yüksek kaliteye yaptığı yatırımlarla üretimi daha seri, daha ekonomik ve daha kaliteli hale getirmiştir.

Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu'da kendi satış ve pazarlama ağına sahip olan ERSEY MAKİNE, üretiminin yüzde kırkını ihraç etmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştiren ERSEY MAKİNE Personel Devam Kontrol ve Kapı Kontrol Sistemleri olarak ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ ‘ni tercih etmiştir.  

Personel Devam Kontrol Sisteminde Parmakizi ve Mifare Kartlı Veri Toplama terminalleri ve WINTIME PDKS Yazılımı kullanılmaktadır. IFS ile Bordroya Veri aktarımı entegre edilmiştir. Bu sayede istenen tüm raporlar ( Fazla Mesai, Eksik çalışma, Yıllık İzin, Mazeret izinleri, şu anda mevcut sayısı vb ) çok rahat ve anında alınabilmektedir.

Kapı Kontrol Sistemlerinde Kartlı Kapı Kontrol Üniteleri ve yazılımı kullanılmıştır. Tüm kapılarda Giriş/çıkış okuyucuları, Acil Çıkış Butonu, Alarm Kornası ve Kapı Açık sensörleri vardır. Yazılımda ONLINE olarak geçişleri, alarmları izleyebilmekteler. Olası bir acil durumda yine yazılımdan tüm kapıları açık pozisyona getirebiliyorlardır. Böylece tüm fabrika kontrol altına alınmış oldu. 

Search News Posts