Ersey Makina

Tasarımdan gerçeğe sloganıyla deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle onlarca tesisin çözüm ortağı olma yolunda, ilerleyen ERSEY MAKİNE...

Tasarımdan gerçeğe sloganıyla deneyimli kadrosu ve tecrübesiyle onlarca tesisin çözüm ortağı olma yolunda, ilerleyen ERSEY MAKİNE markası deneyim ile özdeşleşmiş olup, yüksek kaliteye yaptığı yatırımlarla üretimi daha seri, daha ekonomik ve daha kaliteli hale getirmiştir.

Avrupa, Türkiye ve Ortadoğu'da kendi satış ve pazarlama ağına sahip olan ERSEY MAKİNE, üretiminin yüzde kırkını ihraç etmektedir. Tüm bu işlemleri gerçekleştiren ERSEY MAKİNE Personel Devam Kontrol ve Kapı Kontrol Sistemleri olarak ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ ‘ni tercih etmiştir.  

Personel Devam Kontrol Sisteminde Parmakizi ve Mifare Kartlı Veri Toplama terminalleri ve WINTIME PDKS Yazılımı kullanılmaktadır. IFS ile Bordroya Veri aktarımı entegre edilmiştir. Bu sayede istenen tüm raporlar ( Fazla Mesai, Eksik çalışma, Yıllık İzin, Mazeret izinleri, şu anda mevcut sayısı vb ) çok rahat ve anında alınabilmektedir.

Kapı Kontrol Sistemlerinde Kartlı Kapı Kontrol Üniteleri ve yazılımı kullanılmıştır. Tüm kapılarda Giriş/çıkış okuyucuları, Acil Çıkış Butonu, Alarm Kornası ve Kapı Açık sensörleri vardır. Yazılımda ONLINE olarak geçişleri, alarmları izleyebilmekteler. Olası bir acil durumda yine yazılımdan tüm kapıları açık pozisyona getirebiliyorlardır. Böylece tüm fabrika kontrol altına alınmış oldu. 

Search News Posts