İstanbul’un Yeni Sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina!

Bünyesinde tam 7 bin 200 otel bulunduran Wyndham Hotel Grup Türkiye'deki ilk Wyndham markalı otelini açtı.

Anadolu yakasında konumlanan Wyndham İstanbul Kalamış Marina misafirlerine; sahip olduğu lüks, konfor ve kusursuz hizmet kalitesi ile her alanda yeni bir yaşam stili sunuyor.

Anadolu yakasının yeni sembolü Wyndham İstanbul Kalamış Marina, göz kamaştıran mimarisi, ayrıcalıklı outletleri, kusursuz hizmet anlayışıyla  kalite sevenleri beş yıldızlı, Premium şehir oteli konforu ile tanıştırıyor. Marmara Denizi’nin muhteşem deniz manzarası, şehir yaşamı ile iç içe konumu, şık restoranları, SPA ve balo salonları, seçkin dekorasyonu ve dikkat çekici mimarisiyle Kalamış Marina’nın karşısında konumlanıyor.  

Wyndham İstanbul Kalamış Marinanın kapalı otoparkın 1 giriş – 1 çıkış, çıkışta ödeme olarak, sistem montajı yapılmış, çizilen senaryo gereği girişte fiş alarak bariyerin açılmasını gerçekleştiren misafirler, çıkışta almış oldukları fişi okutup, belirlenen tutarı ödeyerek bariyerin açılmasını sağlayacaktır.  

Wyndham İstanbul Kalamış Marinanın inşasını gerçekleştiren Reisler Deri, otopark projesinde Erben Kontrol Sistemlerini tercih etmiştir. Bu özel ve Türkiye için önemli olan projede bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Search News Posts