Projelerimiz

collaboration

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en kapsamlı spor kompleksi olarak tasarlanan Gloria  Sports Arena, Özaltın Holding tarafından Antalya Belek’te hayata geçirildi. 105 bin metrekare üzerine kurulan Gloria Sports Arena; açık, kapalı ve su spor  alanları,  rehabilitasyon merkezi, 100 odalı oteli ve 50 ‘den fazla branşta spor yapma imkanıyla dikkat çekiyor.

Gloria Sports Arena, sunacağı hizmetlerle birçok ilki bünyesinde barındırıyor.

collaboration

SAPRO kurulduğu günden itibaren yoğunlukta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya “özel etiketli” kişisel ve güzellik bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, araç ve hasta bakım ürünleri konusunda üretim yapmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişmiş teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve istenen özelliklerde müşterilerine sunabilmektedir.

Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile yılda 200 milyon paket kapasitesi ile 45’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

collaboration

Acıbadem Proje grubu’ nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi, yeni hizmete giren Atakent Halkalı hastanes’inde de BODET-NACAR  markalı ürünlerimiz ile ERBEN’i  tercih etmesinin gurur ve mutluluğunu duyarız.

collaboration

Büyük bir heyecanla beklenen Ankara İstanbul YHT seferleri başladı. Ankara İstanbul Yüksek Hızlı Tren Açılışı Başbakan Sayın Erdoğan, tarafından 25 Temmuz 2014 Cuma günü saat 14.30'da açıldı.

collaboration

Ankara Next Level Avm / Ofis / Rezidans Araç Yönlendirme
Pasifik İnşaat tarafından hayata geçirilen Ankara'nın ilk karma kullanımlı projesi Next Level AVM açıldı. 

collaboration

Türk Firmasından Rusya’ya En Büyük Cephe Saati
Rusya’nın yükselen Özerk Cumhuriyetlerinden Çeçenistan’da yapılan Gronzy projesi için kullanılacak dış cephe saati Türk firmasının elinden çıktı. Projede kullanılan 13.6 metre dış çaplı cephe saatlerinin tedarikini Erben Kontrol Sistemleri A.Ş. üstlendi.

Search News Posts