İstanbul’da yeni bir Acıbadem

Acıbadem Proje grubu’ nun diğer tüm hastanelerinde olduğu gibi, yeni hizmete giren Atakent Halkalı hastanes’inde de BODET-NACAR  markalı ürünlerimiz ile ERBEN’i  tercih etmesinin gurur ve mutluluğunu duyarız.

Uygulama Alanları
İstanbul1.12.2013


1.01.2014

Acıbadem Atakent Hastanesi, 2 Ocak 2014 tarihinde hizmete sunuldu. Küçükçekmece-Halkalı bölgesinde gelişen lüks konutlarla mimari bütünlük oluşturacak şekilde konumlanan hastanenin yaklaşık 60 bin metrekarelik kapalı alanı bulunuyor. Acıbadem Atakent Hastanesi’nin, aynı zamanda Acıbadem Üniversitesi’nin ‘üniversitesi hastanesi’ olarak da hizmet vermesi planlanıyor. Doğal malzeme ve natürel renk seçimleriyle dingin bir konsepte sahip hastane; gündüz odaları, lobi ve kafeteryası ile hastalar kadar hasta yakınlarına da hizmet sunuyor. 
 
Acıbadem Atakent hastanesi dış cephesinde 6  mt çaplı, kabartma kadran ve özel malzemelerden üretilmiş iki tarafında dış cephe saatleri yer alıyor. Aynı zamanda danışma bulunan 60 cm çaplı özel malzemelerden üretilmiş, dünya saatleri yer alıyor. Hasta odaları için Bodet Cristalys 7 LCD digital, ortak kullanım alanları (koridor vb.) için de Bodet Profil 930 tek taraflı Analog saatler kullanılmıştır.

Search News Posts