SAPRO Temizlik Ürünleri

SAPRO kurulduğu günden itibaren yoğunlukta Avrupa olmak üzere tüm dünyaya “özel etiketli” kişisel ve güzellik bakım ürünleri, ev temizlik ürünleri, araç ve hasta bakım ürünleri konusunda üretim yapmaktadır. 15 yılı aşkın tecrübesi ve gelişmiş teknolojisi ile her türlü ürünü geliştirmekte ve istenen özelliklerde müşterilerine sunabilmektedir.

Sapro Temizlik Ürünleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. tecrübesi, kaliteli ürünleri, müşteri odaklı çalışma anlayışı ile yılda 200 milyon paket kapasitesi ile 45’den fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

Uygulama Alanları1.02.2014


30.04.2014

SAPRO Personel Devam Kontrol, Kapı ve Asansör Kontrol Sistemleri olarak ERBEN KONTROL SİSTEMLERİ ‘ni tercih etmiştir. Proje kapsamında verilen kartlı geçiş sistemi ile personelin vardiya sistemini ve giriş-çıkış kontrollerini gerçekleştirmektedir. Ayrıca kartlı geçiş sistemi IFS programı ile entegre çalışmaktadır. Bazı özel kapılara kurulan Kapı Kontrol Sistemi ile Ar-ge, depo ve ofis kapılarının giriş-çıkışları denetim altına alınmıştır. Binanın yük asansörüne kurulan Asansör Kontrol Sistemi ile yetkili personelin, yetkili olduğu katlara giriş-çıkışları kontrol edilmektedir. Böylece tüm işletme de belirli bir düzen çalışması için de güvenlik amaçlı personel hareketleri izlene bilinmektedir. İlaveten Yemekhane Kontrol Sistemi ile kişi ve grup bazlı yemek listesi alınmaktadır. Böylece işletmenin yemek için yaptığı yatırımın maliyeti de kontrol altına alınarak, yapılan yatırım kısa sürede amorti etmiştir.

Search News Posts